Author: h***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: soooooo pretty, easy to use, highly recommend
顏色: 彩色
尺寸: 11cm*16cm
Price: NT$32
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 16 cm |
| 長度 | 11 cm |
| SKU | sb2404173145193303 |
Author: h***7
Date:
Review: soooooo pretty, easy to use, highly recommend
顏色: 彩色
尺寸: 11cm*16cm
Author: r***9
Date:
Review: used it for a program, sticks well and lasts for hours
顏色: 彩色
尺寸: 11cm*16cm
Author: S***h
Date:
Review: this is such a cool product and can't wait to use it. looks like good quality, see photos attached 👌 😄
顏色: 彩色
尺寸: 11cm*16cm
Author: c***e
Date:
Review: I just put it on my hair and it looks gorgeous! love it 🥰
顏色: 彩色
尺寸: 11cm*16cm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.